Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zwyrodnialec złapany w Gorzowie. Więził i wykorzystał 9-latkę!

sm 10:57 20 maja 2019
To co działo się w Gorzowie Wielkopolskim przeraża. 24-latek zabrał do siebie na weekend 9-letnią córkę znajomej, po czym związał dziecko, zakneblował i schował do wersalki. Mężczyzna prawdopodobnie wykorzystał seksualnie dziewczynkę.

To makabryczne zdarzenie odkryła policja w niedzielę wieczorem. W mieszkaniu mężczyzny znalazła zakneblowaną i związaną 9-letnią dziewczynkę. Drzwi wyważyli strażacy, wezwani tam przez policję - informuje portal gorzowianin.com.

Jak się okazuje, dziecko przebywało u 24-latka już od soboty. Mężczyzna, który był znajomym jej mamy, wziął dziewczynkę na weekend. W niedzielę zadzwonił do matki 9-latki i powiedział, że dziewczynka uciekła w czasie spaceru. - W tę historię nie uwierzył 14-letni brat dziewczynki, który wraz z kolegą zaczął jej szukać. Chłopcy pojechali do mieszkania 24-latka przy ul. Małopolskiej, ale nikt nie otworzył im drzwi. W środku było słychać jakieś odgłosy, więc chłopcy wezwali policję - relacjonuje portalowi Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci znaleźli w mieszkaniu 9-latkę. Była związana, zakneblowana i schowana w wersalce. - Dziewczynka ledwo oddychała. Została natychmiast zabrana do szpitala w Gorzowie, gdzie od razu trafiła na stół operacyjny - dodaje policjant. Dziecko prawdopodobnie zostało zgwałcone.

Około godz. 1.00 w nocy w rejonie ul. Śląskiej policjanci znaleźli 24-latka. Ukrywał się i próbował uciekać przed policją. Został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Czytaj RÓWNIEŻ: ZNASZ GO? Policja prosi o pomoc. Zobacz też nagranie!

Źródło: gorzowianin.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze