Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zatrzymano poszukiwanego agresywnego 42-latka!

M.N. 15:33 13 sierpnia 2019
policja.pl
Poszukiwany 42-letni mężczyzna, który podczas interwencji w gminie Potok Górny (Lubelskie) zaatakował policjantów widłami a potem uciekł, został zatrzymany – poinformowała we wtorek policja. Mężczyzna leczył się psychiatrycznie.

- Poszukiwany 42-latek został zatrzymany przed południem na terenie województwa podkarpackiego – poinformował Andrzej Fijołek z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna był poszukiwany od soboty. Policja ostrzegała, że 42-latek jest agresywny i może być niebezpieczny. Poszukiwania prowadzone były m.in. w lasach, na obszarze obejmującym ok. 160 ha.; używany był m.in. śmigłowiec z kamerą termowizyjną.

- Mężczyzna został zatrzymany ok. 40 km od miejsca ucieczki. Był na otwartej przestrzeni, kierował się stronę lasu. Próbował rzucać się z widłami na funkcjonariuszy, ale został obezwładniony – dodał Fijołek.

42-latek został przewieziony na badania lekarskie. Jak tłumaczył Fijołek, dopiero po tych badaniach będzie można podjąć decyzję, czy i jakie czynności z jego udziałem będą prowadzone.

 

Źródło: policja.pl, IAR, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze