Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zaskakujący wpis szefa sztabu Trzaskowskiego: Pana mistrz przegrał...

JJ 8:55 14 czerwca 2020
Youtube/Onet News
Między prezydentem Andrzejem Dudą a byłym premierem Donaldem Tuskiem doszło w sobotę do ostrej wymiany zdań.

– Prezydent Rzeczypospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat- napisał na Twitterze szef EPL. Tusk miał zapewne na myśli twardą postawę Andrzeja Dudy wobec ideologii LGBT. O ostrej wypowiedzi prezydenta pisała m.in. agencja Reuters, wskazując, że Duda „porównuje ideologię LGBT do sowieckiej indoktrynacji”.

Prezydent niemal natychmiast odpowiedział byłemu przewodniczącemu Rady Europejskiej, przypominając, że Donald Tusk nie odważył się wystartować w wyścigu o fotel prezydenta Polski.

– Wolał się Pan jednak schować za plecami MKB a pozniej RT. Wie Pan, jak się na taką postawę mówiło na podwórku? Cykor...- skomentował Duda.

– Panie Andrzeju, interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym. Ale, jak to mówią na podwórku... – odpowiedział Tusk.

– Panie Przewodniczący, z moim Mistrzem, moim Prezydentem skonfrontował się Pan w 2005 roku. I przegrał Pan sromotnie... A co było potem wszyscy pamiętamy– podkreślił prezydent.

Twitterowa dyskusja polityków zelektryzowała internautów. Ostatni wpis prezydenta Andrzeja Dudy w wyjątkowo skandaliczny sposób skomentował poseł PO Cezary Tomczyk. Polityk jest szefem sztabu kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski, Rafała Trzaskowskiego.

– Pana Mistrz przegrał w 2010 – napisał poseł opozycji. Nie ma pewności, czy chciał obrazić śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który w 2010 r. zginął w katastrofie smoleńskiej, czy po prostu „leży” u niego czytanie ze zrozumieniem i miał na myśli lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego, króry rzeczywiście, choć niewielką liczbą głosów, przegrał wybory prezydenckie w 2010. Tomczyk spotkał się w każdym razie z falą krytyki.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze