Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważne słowa mec. Szonert-Biniendy! "Dorobek polskiej dyplomacji daje widoczne owoce. Pozycja Polski w USA się wzmocniła"

pmb 20:31 13 czerwca 2019
Fot. Telewizja Republika
To już kolejne spotkanie osobiste tych przywódców, widać, że jest dobra chemia między nimi, że mówią wspólnym językiem. Dorobek polskiej dyplomacji daje widoczne owoce – powiedziała mec. Maria Szonert-Binienda (przedstawicielka Polonii amerykańskiej), która była red. Gromadzkiego w programie „W Punkt” w Telewizji Republika.

Prezydent Andrzej Duda spotkał się wczoraj z Donaldem Trumpem. Zdecydowana większość mediów, polityków i publicystów nie ma wątpliwości, że to wielki sukces polskie dyplomacji. Mec. Maria Szonert-Binienda opowiedziała jak to ważne wydarzenie zostało odebrane w samych Stanach Zjednoczonych.

– Amerykańskie media odbierały pozytywnie tę wizytę i słowa prezydenta Andrzeja Dudy. Te przychylne opisywały szczegółowo, te nieprzychylne krótko nadmieniły. To było jedno z ważniejszych wydarzeń dnia w Stanach Zjednoczonych – podkreśliła. – Manifestacje poparcia nie zdarzają się często w Stanach Zjednoczonych. To fenomen. Polonia amerykańska w 90 proc. popiera zbliżenie między Polską a USA. Popiera również zwiększenie gwarancji bezpieczeństwa dla Polski. Polonia jest bardzo zadowolona z obrotu wczorajszych wydarzeń – nie miała wątpliwości mec. Maria Szonert-Binienda.

Zobacz także: Tarczyński: Andrzej Duda mówił o Żołnierzach Wyklętych w Białym Domu. Duma! 

To już kolejne spotkanie osobiste tych przywódców, widać, że jest dobra chemia między nimi, że mówią wspólnym językiem. Dorobek polskiej dyplomacji daje widoczne owoce. Pozycja Polski w USA się wzmocniła. Ta wizyta odniosła sukces – podkreśliła. – Polska obecność w Waszyngtonie jest bardziej zauważalna. Lata pracy nad zacieśnieniem relacji przynoszą efekty.

Czytaj więcej: Macierewicz pewnie! "Bez Polski nie da się utrzymać rzeczywistych wpływów USA na kontynencie euroazjatyckim"

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze