Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W PO powstaje nowa frakcja, która wystąpi przeciwko Schetynie?

dmc 13:04 2 kwietnia 2016
Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO TELEWIZJA REPUBLIKA
Wczoraj w jednej z warszawskich restauracji politycy Platformy Obywatelskiej świętowali urodziny Michała Kamińskiego. Jak informuje "Super Express", zawiązała się tam nowa frakcja, która wkrótce może wystąpić przeciwko Grzegorzowi Schetynie.

Na urodzinach Kamińskiego pojawili się m.in. była premier Ewa Kopacz, były szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, były wiceprzewodniczący PO Cezary Grabarczyk, a także Stefan Niesiołowski oraz Jacek Protasiewicz, którego Schetyna pozbawił niedawno funkcji szefa dolnośląskich struktur partii.

Tabloid pisze, że podczas spotkania w restauracji Tłusta Gęś politycy mieli rozmawiać o możliwym transferze do .Nowoczesnej. "Jedni mówią o nich 'Nowa Platforma', inni - 'Nowoczesna Platforma'. W każdym razie część polityków największej partii opozycyjnej ma zdecydowanie dość Grzegorza Schetyny" – czytamy w "SE".

Gazeta zaznacza, że Niesiołowski już kilka godzin po urodzinach Kamińskiego w rozmowie z Moniką Olejnik rozważał kwestię wystąpienia z PO. – Zależy, co będzie robił pan Schetyna. Na razie rozwiązuje regiony i przeprowadza czystki różnego rodzaju, mniej lub bardziej sympatyczne, więc sytuacja jest dynamiczna – ocenił były wicemarszałek Sejmu.

Źródło: Super Express

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze