Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tusk: Kampania Andrzeja Dudy to wstyd na cały świat. Celna riposta prezydenta

AS 17:57 13 czerwca 2020
flickr
– Panie Donaldzie, miał Pan okazję wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany by się ze mną zmierzyć przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej- a później Rafała Trzaskowskiego. Wie Pan jak się na taką postawę mówiło na podwórku? Cykor... - napisał w mediach społecznościowych prezydent Andrzej Duda.

– Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat - stwierdził Donald Tusk w mediach społecznościowych.

– Panie Donaldzie, miał Pan okazję wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany by się ze mną zmierzyć przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej- a później Rafała Trzaskowskiego. Wie Pan jak się na taką postawę mówiło na podwórku? Cykor... - odpowiedział mu prezydent Andrzej Duda. 

– Panie Andrzeju, interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym. Ale, jak to mówią na podwórku... - stwierdził Tusk.

– Z ŚP Prezydentem Profesorem Lechem Kaczyńskim Panie Donaldzie przegrałeś a teraz przestraszył się Pan ucznia - zauważył szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. 

 

 

  -

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze