Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: 100 lecie

Nacjonalistyczny węgierski zespół Hungarica został zaproszony na obchody stulecia Bitwy Warszawskiej. Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda oraz Kękę zrezygnowali z udziału w evencie.>
Świętując 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II, chcemy, czerpiąc z jego dziedzictwa, nadal podejmować starania, by kształtować przyszłość naszych państw w duchu chrześcijańskiej antropologii – napisali we wspólnym liście prezydenci Polski i Litwy Andrzej Duda i Gitanas Nauseda.>
Dr Bawer Aondo-Akaa w rozmowie z portalem tysol.pl wypowiedział się na temat zbliżających się obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości – Jeżeli Grzegorz Schetyna obrzuca inwektywami PiS, to ja równie dobrze mogę powiedzieć, że to wina pana Schetyny, ponieważ przez osiem lat rządów mogli jednać społeczeństwo polskie, a tego nie robili. Wręcz przeciwnie, jątrzyli i prowokowali uczestników Marszu Niepodległośc - powiedział. >
- Ławki Niepodległości będą przypominać każdemu z nas o drodze naszego kraju ku niepodległości. W roku, w którym świętujemy stulecie niepodległej, jako priorytet postawiłem sobie stworzenie programu, który godnie, a zarazem nowocześnie uczci tę niezwykłą rocznicę – powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podczas inauguracji programu Ławka Niepodległości.>
Najnowsze