Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Targalski: Sławomir N. pozostaje w areszcie tylko dlatego, że to sprawa międzynarodowa

AKŁ 19:46 12 sierpnia 2020
dr Jerzy TargalskiTV Republika
Donald Tusk milczał, bo cokolwiek by powiedział, to by podkreślało jego związki ze Sławomirem N. a gdy on Sławomira N. nie zna, nie wie, kto to jest i nigdy o nim nie słyszał, to zrozumiałe, że zarzuty pod adresem Nowaka w żaden sposób go nie dotyczą – powiedział dr Jerzy Targalski w TV Republika. Był on gościem red. Doroty Kani w I cz. programu „Dziennikarski poker”

W programie rozmawiano m.in. o Sławomirze N i jego związkach z Donaldem Tuskiem, kulisach powstania internetowego Radia Nowy Świat i tęczowej rewolucji.

Na początku Gość programu skomentował fakt pobytu w więzieniu Sławomira N.:

- Fakt, że Sławomir N. pozostaje w areszcie – to dlatego, że sprawa ma wymiar międzynarodowy, bo inaczej już dawno byłby wypuszczony i uznany przez GW na bohatera narodowego – powiedział.

Dr Targalski wyjaśnił również, dlaczego w sprawie Sławomira N. nie zabiera głosu Donald Tusk:

- Donald Tusk milczał, bo cokolwiek by powiedział, to by podkreślało jego związki ze Sławomirem N. a gdy on Sławomira N. nie zna, nie wie, kto to jest i nigdy o nim nie słyszał, to zrozumiałe, że zarzuty pod adresem Nowaka w żaden sposób go nie dotyczą.

- W Polsce chorobą powszechna jest amnezja, dlatego nikt już nie pamięta, że Sławomir N był przed kilkoma laty współpracownikiem Donalda Tuska – ironizował dr Targalski.

Nie przekonał go też argument, że społeczność na Twitterze doskonale pamięta przeszłość obu polityków: - Ci, co  używają Twitter to wąska grupa ludzi wyobcowanych ze społeczeństwa. To jest ta wąska grupa polityków i pracowników medialnych, która nawzajem żywi się swoimi zarzutami.

Dr Targalski ustosunkował się również o dymisji Piotra Jedlińskiego w Radiu Nowy Świat:

- Oni się tam będą systematycznie podawali do dymisji i zobaczymy, kto tam zostanie.

Wyjaśnił też, jakie mechanizmy rządzą dziejąca się na naszych oczach tęczową rewolucją w Polsce:

- Mamy grupkę fanatyków, wariatów i dewiantów, a ci, co tym sterują doskonale wiedzą, o co chodzi i to jest taran, który ma wywalić w powietrze rząd PiS-u, tylko dlatego, że walcząc na tej płaszczyźnie będą mieli poparcie Brukseli.

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze