Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Polscy zawodnicy zdobyli kolejne medale w Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu.>
Trzy srebrne medale zdobyli polscy zawodnicy podczas Halowych Mistrzostw Europy rozgrywanych w Toruniu. Ze względu na zakażenie koronawirusem polska r ...>
Włodzimierz Smolarek to jedna z największych legend łódzkiego Widzewa i całej polskiej piłki nożnej. Uwielbiany i szanowany za charakter, wolę walki, ...>
Jan Błachowicz w walce wieczoru UFC 259 wypunktował Israela Adesanyę w Las Vegas. Polak to pierwszy zawodnik MMA, który pokonał na Adesanyę, wygrał wysoko ...>
Reprezentacja Niemiec wywalczyła złoty medal w konkursie drużynowym na dużej skoczni na MŚ w Oberstdorfie. Polacy, w składzie: Piotr Żyła, Andrzej Stękała ...>
Austriak Stefan Kraft został mistrzem świata w konkursie indywidualnym mężczyzn na dużej skoczni w Oberstdorfie. Nasz rodak, Piotr Żyła zajął czwarte ...>
EFM nie ma, czas na EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji. Wszystko to, co najbardziej cenicie sobie w widowisku sportowym, w jednym miejscu! Najlepsze emocje ...>
Anita Włodarczyk została wyróżniona stworzeniem lalki Barbie Shero, która ma honorować inspirujące kobiety>
Japoński rząd chce zorganizować Igrzyska Olimpijskie bez udziału publiczności z zagranicy, ponieważ obawia się on transmisji Covid-19 – podał w środę p ...>
Mathieu van der Poel stracił możliwość walki o zwycięstwo w wyścigu Le Samyn, bo ostatnich kilometrach wyścigu złamała się kierownica jego roweru. Łukasz Wi ...>
W tym roku na Torwarze zaprezentują się zawodnicy z krajowych klubów w wieku 7-19 lat. Będzie ich aż 120 - podaje na swoim Twitterze Ministerstwo Kult ...>
Katalońska policja dokonała kilku aresztowań w związku z nieprawidłowościami finansowymi w klubie FC Barcelona. Liczba aresztowanych oraz ich tożsamość nie zost ...>
Iga Świątek, dzięki zwycięstwu w turnieju w Adelajdzie, awansowała na 15. miejsce w rankingu WTA. To najwyższe miejsce, jakie dotychczas zajmowała. ...>
To jego największy sukces w karierze. Piotr Żyła został mistrzem świata na normalnej skoczni w Oberstdorfie.>
Problem niedostatecznej aktywności fizycznej w Polsce dotyczy nie tylko osób zdrowych, ale chorych, m.in. pacjentów kardiologicznych i onkologicznych – ...>
Dominacja, deklasacja, nokaut – różnych można używać słów, choć i tak nie oddadzą tego, co działo się w sobotę na korcie w Adelajdzie. Iga Świątek nie d ...>
W piątek, 26 lutego br., Poczta Polska oddała w ręce klientów i filatelistów znaczek obiegowy emisji „Kazimierz Górski". Nowy walor, w nakładzie miliona ...>
PKN ORLEN został sponsorem tytularnym jednej z najlepszych międzynarodowych grup kolarstwa górskiego – KROSS Racing Team. W nowym sezonie, o sukcesy na m ...>
Iga Świątek pokonała Maddison Ingles 6:1, 6:3 w meczu 1/8 finału turnieju WTA w Adelajdzie. Mecz trwał godzinę 15 minut. Rywalką Świątek w ćwierćfinale będzie Dan ...>
W sierpniu 2021 roku dobiegnie końca druga kadencja Zbigniewa Bońka, który obejmuje stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Popularny "Zibi ...>