Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Semka: W świecie jest dużo dziewczyn, które chcą się otrzeć o polityka. Izabela Pek mogła wykonywać bardziej ponurą misję

pmb 20:55 4 czerwca 2018
Piotr Semka („Do Rzeczy”)Fot. Telewizja Republika
– Tłumaczenia Stanisława Pięty są bardzo mętne. W świecie jest dużo dziewczyn, które chcą się otrzeć o polityka. Bardzo często takie osoby mogą wykonywać bardziej ponure misje – powiedział publicysta „Do Rzeczy” Piotr Semka, który wystąpił w programie #TweetupRepublika.

Na początku został poruszony temat dawnej znajomości red. Semki z Lechem Wałęsą. Publicysta przedstawił moment w którym drogi między byłym prezydentem, a nim samym zaczęły się rozchodzić:

– Luty, marzec '91 roku.. Kiedy przestał mówić o wycofaniu wojsk radzieckich. Ostatecznym rozejściem była noc czerwcowa. Gdyby Lech Wałęsa powiedział wtedy o współpracy, to o wiele lepiej by na tym wyszedł.

W rozmowie pojawił się również temat obecności Piotra Semki w radiu TOK FM. Publicysta przedstawił argument „szermierki słownej”: 

Dlaczego Donald Tusk zrezygnował ze startu w wyborach prezydenckich w 2010 r.?

Publicysta powiedział, że „o braciach Kurskich się nie wypowie”. Gość programu skrytykował również przekaz Telewizji Publicznej:

O sprawie Ałganowa Semka powiedział:

– Moim zdaniem Józef Oleksy utrzymywał naganne relacje towarzyskie z Ałganowem. Jak dalece zaawansowana była ta współpraca? Tego nie wiadomo.

Pojawił się temat relacji polsko-izraelskich...

W sprawie Stanisława Pięty publicysta nie miał wątpliwości:

Semka podkreślił również, że „czeka na raport”:

Jarosława Kaczyńskiego określił jako „polityka o największej intuicji”:

Na koniec został poruszony temat wyborów samorządowych i szansy PiS w większych miastach...

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze