Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Samochód z nastolatkami wpadł do Świny. Wydobyto ciała dwojga 15-latków

K.B. 15:51 11 września 2019
Rzeka ŚwinaWikimedia Commons
Samochód z trzema osobami wpadł we wtorek wieczorem do Kanału Piastowskiego w Świnoujściu. Jednej z osób udało się wydostać na brzeg. Ciała pozostałej dwójki małoletnich zostały wydobyte i zabezpieczone, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, powołani zostaną też biegli z zakresu medycyny sądowej.

Do tragedii w Świnoujściu doszło we wtorek około godz. 18.35.

W samochodzie, który wpadł do Świny było troje nastolatków: 15-letnia dziewczyna i dwóch 15-letnich chłopców. Jeden z nastolatków wydostał się o własnych siłach. Wyszedł po drabince przy nabrzeżu i został przetransportowany do szpitala.

Poszukiwania dwóch pozostałych osób trwały około dwie godziny - informuje portal iswinoujscie.pl. Na miejscu byli strażacy, policja, SAR, straż graniczna i pogotowie.

Postępowanie prowadzone jest w sprawie – poinformowała w środę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Śledczy prowadzą je pod kątem spowodowania wypadku w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym – grozi za nie kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Jak poinformowała rzeczniczka prokuratury, na miejscu przeprowadzono we wtorek oględziny miejsca zdarzenia i ciał wydobytych z samochodu osób.Trwa gromadzenie materiału dowodowego i ustalanie okoliczności zdarzenia.

Według nieoficjalnych informacji, podawanych przez Głos Szczeciński, młodzi ludzie – w wieku 15 lat – driftowali autem przy nabrzeżu.

Źródło: Radio Zet, Wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze