Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rosyjscy dziennikarze o Krychowiaku: może odejść zimą

ASy 16:35 22 września 2020
Krychowiak gra dla Lokomotiwu Moskwa od lipca zeszłego rokuGrzegorz Krychowiak/Twitter
Według moskiewskich dziennikarzy sportowych Grzegorz Krychowiak „nie daje z siebie tyle, co wcześniej”. Najbardziej krytyczni mówią, że nie doczeka w klubie do zimy.

Krychowiak gra dla Lokomotiwu Moskwa od lipca zeszłego roku. Jego umowa z klubem obowiązuje do czerwca 2022 roku. W moskiewskim klubie znalazł się po tym, jak Paris Saint-Germain sprzedał piłkarza za 18 mln euro.

Przez dwa ostatnie sezony rosyjski klub razem z Krychowiakiem kończył z drugą lokatą w tabelach.

- Krychowiak gra z coraz większą chęcią i entuzjazmem. Widać jednak, że ma problemy z kondycją fizyczną i teraz stopniowo je nadrabia. Pracuje indywidualnie z trenerem przygotowania fizycznego. Powoli zbliża się do poziomu, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak na mecze Ligi Mistrzów Polak musi już być w pełnej gotowości – pisze portal sports.ru.

Polski piłkarz zaznaczał w wielu wywiadach, że świetnie czuje się w Rosji. Szybko nauczył się języka, a w Moskwie jest popularny i lubiany przez kibiców. Obecnie wyceniany jest przez Transfermarkt na 16 mln euro.

Z powodu czwartej żółtej kartki Polak mecz Lokomotiwu będzie jedynie oglądał z trybun. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00 jako derby z CSKA.

 

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze