Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rodzice proszą o pomoc! Kobieta potrąciła ich 4-letnią córkę i uciekła

M.N. 18:52 2 sierpnia 2018
Facebook
Do zdarzenia doszło we wtorek w Jeleniej Górze. Czteroletnia dziewczynka, która została potrącona przez rowerzystkę na chodniku, z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Rodzice proszą o pomoc w poszukiwaniu sprawczyni, która uciekła z miejsca wypadku.

Dziewczynka została potrącona około godziny 11 na chodniku przy ul. Kiepury 25 w Jeleniej Górze. Rysopis sprawczyni, której wciąż nie udało się zatrzymać, podała matka dziecka. Zgodnie z relacją świadka zdarzenia to „kobieta w wieku ok. 60-65 lat, blond włosy (długość do ucha), nosi okulary lecznicze, tęgiej budowy ciała”.

„Sprawczyni po krótkim zatrzymaniu uciekła z towarzyszącym jej mężczyzną (również na rowerze) z miejsca zdarzenia. Dziecko zostało zabrane karetką do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami. Obecnie przebywa na oddziale chirurgii dziecięcej” – napisała matka czterolatki w publicznym wpisie na Facebooku.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety, proszone są o kontakt z rodzicami pod nr. 608023288 lub z policją w Jeleniej Górze.

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze