Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Firma podała mnie do sądu, musiałem odebrać tą kamienicę i rozpoczęła się moja gehenna". Nieprawdopodobna historia przedsiębiorcy ze Śląska w programie "Ponad Prawem"

K.B. 18:37 12 lutego 2020
Telewizja Republika
Gośćmi red. Adriana Stankowskiego w programie "Ponad Prawem" byli: Jerzy Szwedka, pokrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości przedsiębiorca z ziemi śląskiej oraz mecenas Lech Obara, Kancelaria Lech Obara i Współpracownicy.

– W 1996 roku zleciłem firmie budowlanej budowę i remont kamienicy w centrum miasta Rybnika. Firma ta przystąpiła do realizacji, ale wykonała fuszerkę. Zrobiła to bez ław fundamentowych , obniżyła schody i był szereg błędów konstrukcyjnych. Firma w końcowym efekcie powiedziała, że jest wszystko dobrze i zrobiła bardzo bardzo źle. Postawiła ścianę nośną na piasku, dosłownie, bez fundamentu. Firma chciała za to niedoróbstwo pieniądze, ja zapłaciłem 312 tys. zł, firma chciała jeszcze 200 tys. ale ja odmówiłem. Wady są istotne, błędy konstrukcyjne, więc odmówiłem odbioru. Firma podała mnie do sądu, musiałem odebrać tą kamienicę i rozpoczęła się moja gehenna - powiedział pokrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości Jerzy Szwedka. 

Zobacz całą historię przedsiębiorcy ze Śląska: 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze