Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Bitwa okazała się trudniejsza niż się wydawało, ale zwyciężymy". Ziobro mówi, kiedy reforma wymiaru sprawiedliwości zostanie zakończona

PR 10:12 10 czerwca 2019
Telewizja Republika
W poniedziałkowym wywiadzie dla "Naszego Dziennika" minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro zapewnił, że w kolejnej kadencji, reforma wymiaru sprawiedliwości zostanie dokończona.

 

- Kolejne wyborcze zwycięstwo obozu Zjednoczonej Prawicy, na które liczę, będzie jednocześnie sygnałem dla Unii Europejskiej, że nasz rząd nie jest rządem przejściowym i że wyraża wolę Polaków zdeterminowanych, by zreformować sądy - powiedział Zbigniew Ziobro w wywiadzie dla "ND".

- Spodziewam się w związku z tym większej powściągliwości ze strony UE w ingerencjach w reformy w Polsce - dodał minister w wywiadzie dla dziennika.

W jego ocenie "skala zewnętrznych ingerencji ze strony Unii Europejskiej, podsycanych przez totalną opozycję w Sejmie i jej destrukcyjne działania, przerosły najśmielsze oczekiwania".

- Bitwa okazała się trudniejsza, niż się wydawało ale zwyciężymy. Dokończymy reformę - podkreślił w wywiadzie dla "ND" Ziobro.

 

 

Czytaj także:

A jednak! "Sędziowie pozytywnie oceniają zmiany kadrowe" które wprowadziła reforma wymiaru sprawiedliwości

Premier: Na pewno będziemy kontynuować naszą reformę wymiaru sprawiedliwościŹródło: Nasz Dziennik

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze