Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Chciałbym, żebyśmy razem budowali Polskę silną, mocną, odpowiedzialną, bezpieczną i bogatą

AS 21:56 7 lutego 2020
prezydent.pl
Chciałbym, żebyśmy razem budowali Polskę silną, mocną, odpowiedzialną, bezpieczną i bogatą – podkreślał Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego (woj. świętokrzyskie).

– Chcę, żeby Polska była dobrze, ambitnie i z dumą rządzona na poziomie centralnym. Dlatego zdecydowałem się stanąć 5 lat temu do wyborów prezydenckich i dlatego zdecydowałem się stanąć do nich także teraz – zaznaczył. Dodał też, że w naszym kraju jest wielu dobrych gospodarzy, którzy umieją zadbać o swoje miejscowości, miasta, powiaty i regiony. 

 

– Wielkie zadanie przed nami wszystkimi. To nie tylko zadanie ludzi, którzy rządzą. Ale to także zadanie każdego zwykłego obywatela – przekonywał Prezydent, akcentując, że każdy buduje Polskę swoją codzienną pracą, jak również tym, że kupuje polskie produkty.

 

Prezydent zwracał również uwagę na zrównoważony rozwój kraju, który polega na tym, że w każdej części Polski stwarza się ludziom w miarę równe szanse. –Włoszczowa jest przykładem tego, co to znaczy zrównoważony rozwój, co to znaczy likwidowanie wykluczenia – mówił, wspominając  śp. Przemysława Gosiewskiego, który zdecydował, że we Włoszczowie powstanie stacja kolejowa, na której będą zatrzymywały się pociągi ekspresowe.

 

– Właśnie dlatego, by stworzyć ludziom szanse, by zmienić perspektywę, by od strony komunikacyjnej, kolejowej to miejsce stało się sercem województwa – zaznaczył Prezydent, wskazując, że dzięki tej decyzji wielu ludzi znalazło pracę, znalazło swoją życiową szansę, że pobudziło to i miasto, i powiat.

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze