Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes PiS w roli szefa polskiego rządu? Odpowiada sam zainteresowany

am 18:18 6 września 2019
Jarosław Kaczyński / fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Prezes PiS Jarosław Kaczyński po raz kolejny odniósł się do medialnych doniesień ws. ewentualnego przejęcia stanowiska szefa polskiego rządu. – Nie mam ambicji zastępowania Mateusza Morawieckiego, chciałbym, żeby to on dalej był szefem rządu – mówi w rozmowie z „Super Expressem”.

Fragmenty rozmowy opublikowano w piątek na stronie internetowej gazety.

Prezes PiS podkreślił w rozmowie z "SE", że najlepiej odnajduje się w funkcji szefa partii – Tu się najlepiej odnajduję. I nie mam ambicji zastępowania Mateusza Morawieckiego, bo chciałbym, żeby to on był dalej szefem rządu – wskazał. 

– Pan Mateusz Morawiecki jest świetnym premierem, wyjątkowo zdolnym człowiekiem obdarzonym nieprawdopodobną odpornością fizyczną i psychiczną. Wie pan, po naszej partii krąży taki żart: co by wyszło, gdyby ktoś mający brzydkie intencje naciął brzytwą rękę pana premiera? Przewody!(śmiech). Mateusz Morawiecki świetnie daje sobie radę w kontaktach międzynarodowych i nie ma żadnego powodu, żeby go zmieniać. Ja na żadne funkcje nie poluję. Stanowisko szefa partii w zupełności mi wystarczy, marzyłem o nim od młodzieńczych lat, nawet nie chcę mówić jak młodzieńczych – mówił prezes Kaczyński.

Źródło: Super Express

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze