Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Rafał Trzaskowski jest nieodrodnym dzieckiem marketingu politycznego Donalda Tuska

AS 11:20 21 czerwca 2020
Telewizja Republika
– Rafał Trzaskowski jest nieodrodnym dzieckiem marketingu politycznego Donalda Tuska. Zamiast wierności ideałom jest marketing polityczny - stwierdził w Gdańsku premier Mateusz Morawiecki.

– Przypomnijmy podstawowe fakty, w 2012 r. rząd Platformy Obywatelskiej, której wiceprzewodniczącym jest Rafał Trzaskowski, podniósł wiek emerytalny – dla mężczyzn o dwa lata, dla kobiet o siedem lat. I zrobił to wbrew woli Polaków, wbrew woli 80 proc. Polaków. Zrobił to rząd Donalda Tuska, pomimo iż wcześniej w programie PO nie było żadnej zapowiedzi podniesienia wieku emerytalnego - zauważył szef rzadu.

– Trzaskowski mówił przedwczoraj, że nie podpisze żadnej ustawy dotyczącej podniesienia wieku emerytalnego, ale w sobotę zapomniał o tym, że był posłem cztery lata temu i nie mówi prawdy o tym, że głosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego - kontynuował.

– To podstawowe fakty, Polakom nie trzeba o nich przypominać, ale trzeba o nich przypomnieć wiceprzewodniczącemu PO panu Trzaskowskiemu - stwierdził premier.

– Pan Trzaskowski jest nieodrodnym dzieckiem marketingu politycznego pana Donalda Tuska. To jest właśnie szkoła polityki pana byłego premiera Donalda Tuska. Zamiast solidarności – zasady neoliberalne. Zamiast wierności ideałom – marketing polityczny - dodał Mateusz Morawiecki 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze