Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier League: Nieznana przyszłość Kamila Grosickiego

DZ 21:49 19 października 2020
Kamil GrosickiTwitter Talk Forest TV @talkforesttv
Wciąż nie jest znana przyszłość Kamila Grosickiego. Skrzydłowy WBA i reprezentacji Polski w ostatnich minutach okienka transferowego miał zmienić klub na Nottingham Forest, jednak wciąż nie jest jasne, gdzie będzie występował w najbliższych miesiącach.

Zdaniem angielskiej federacji kluby spóźniły się z potwierdzeniem transakcji o 21 sekund. Grosicki miał opuścić WBA, w którym nie przebił się do podstawowego składu i trafić na rok do Nottingham na zasadzie wypożyczenia.

Nie był to pierwszy raz, kiedy skrzydłowy próbował zmienić klub w ostatnich momentach transferowego okienka. W 2016 roku był bardzo bliski przejścia do Burnley, ale wszystko upadło na finiszu. 

Teraz Polak z pomocą prawników chce przekonać władze angielskiej piłki do tego, że jego wypożyczenie do Nottingham Forest odbyło się zgodnie z przepisami. Piłkarz najwyraźniej jest przekonany o pomyślnym zakończeniu rozmów, na co wskazuje jego twitterowe zdjęcie.

Prawnicy zawodnika w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty" zaznaczyli, że jest to "skomplikowana oraz specyficzna sytuacja" i na jej całkowite wyjaśnienie prawdopodobnie przyjdzie jeszcze poczekać kilka dni.

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze