Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Posiedzenie Senatu przesunięte. Możliwe całkowite odwołanie

AS 11:20 12 marca 2020
Zdjęcie ilustracyjne / Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Początek posiedzenia Senatu przesunięto na godz. 15, a być może będzie ono w ogóle odwołane - powiedział w czwartek wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS). Jak podkreślił, nie może informować o przyczynach, bo jest to informacja niepewna i przekazana "lekarzowi przez lekarza".

Podczas czwartkowej konferencji prasowej Karczewski poinformował, że termin rozpoczęcia posiedzenia Senatu został przesunięty z godz. 11 na 15. "A być może będzie w ogóle odwołane posiedzenie Senatu" - zaznaczył.

 

Jak dodał, marszałek Tomasz Grodzki nie poinformował "nas o przyczynach" tych decyzji.

 

"Mnie powiedział jako lekarzowi o przyczynach, ale na razie nie mogę się z państwem podzielić tą informacją. Po pierwsze jest niepewna. Po drugie jest to informacja przekazana lekarzowi przez lekarza i prosił o zachowanie tajemnicy, więc zachowuję tę tajemnicę" - zaznaczył Karczewski.

 

Podkreślił, że przesunięcie obrad, to "sytuacja nadzwyczajna, wyjątkowa". "Podchodzimy do tego ze spokojem" - zapewnił. "Wszystkim ten spokój i odpowiedzialność jest bardzo potrzebny" - powiedział wicemarszałek.

 

Na rozpoczynającym się w czwartek, dwudniowym posiedzeniu Senat ma zająć się m.in. ustawą o przeniesieniu środków z Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE) na Indywidualne Konta Emerytalne (IKE), senackim projektem nowelizacji ustawy o KRS oraz zmianami w regulaminie izby

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze