Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Opozycja będzie próbowała kwestionować wynik wyborów? Sakiewicz: już słychać takie sygnały

A.N. AKŁ 0:10 13 lipca 2020
Zjednoczona Prawica musi sobie odpowiedzieć na pytanie, jak odzyskać młody elektoratTV Republika
W kolejnej części studia wyborczego w TV Republika red. Tomasz Sakiewicz skomentował sondażowy wynik wyborów. Mówił także o postawie Konfederacji.

Red. Tomasz Sakiewicz mówił, że opozycja będzie próbowała podważać wynik wyborczy na różne sposoby.  Jak zauważył już jest on kwestionowany i takie sygnały słychać

Będą szli w tym kierunku, sprawa otrze się o Sąd Najwyższy (…) cokolwiek sąd nie rozstrzygnie, to powiedzą, że to jest nieważne.– wskazywał.

Red. Sakiewicz odniósł się również do postawy liderów Konfederacji. W jego ocenie ułatwi ona potencjalne podważanie wyniku wyborów.

Konfederacja bardzo ułatwiła podważanie wyniku wyborów. Po pierwsze niejasne stanowisko [w sprawie poparcia Andrzeja Dudy w drugiej turze – red.]– podkreślił Sakiewicz. 

To potworny egoizm polityczny sprzeczny z interesem narodowym– dodał.

Jak podkreślił naczelny „Gazety Polskiej” opozycja prowadziła kampanię, którą charakteryzowała agresja.

Widziałem na ulicy przejawy agresji wobec dziennikarzy (…) Sam fakt, że ktoś ma konserwatywne poglądy powodował, że stos obelg leciał na ulicy. – przypomniał publicysta.

Zapytana o kształt partii rządzącej w najbliższych latach red. Sakiewicz zauważył, że 

On się jakoś bardzo istotnie nie zmieni. Będzie pytanie dalsze o rozwój obozu prawicowego. W dalszej perspektywie stanie problem kogo Jarosław Kaczyński namaści na swojego następcę (…) Sam Andrzej Duda będąc dwa razy prezydentem będzie miał silną pozycję w tym obozie –  stwierdził.

Według Tomasza Sakiewicza, zarówno Andrzej Duda jak i Rafał Trzaskowski będą musieli odpowiedzieć na pytanie jak odzyskać młody elektorat. 

 

 

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze