Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oglądaj jutro wyjątkowy e-spacer z okazji 2 maja

sm 19:49 1 maja 2020
Jan Pietrzak, Andrzej Kołakowski, Leszek Czajkowski, Paweł Piekarczyk, Bartas Szymoniak i Bartłomiej Kurowski już jutro zagrają i zaśpiewają w specjalnym wydarzeniu muzycznym, które środowisko Strefy Wolnego Słowa przygotowało z okazji Dnia Flagi. Oprócz występów artystów zabierzemy Państwa na wirtualny spacer po miejscach w stolicy, które szczególnie kojarzą się z naszymi barwami narodowymi. Premiera jutro o godz. 14.

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze biel jest i czerwień. Czerwień to miłość, biel - serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste” - pisał w wierszu „Barwy ojczyste” Czesław Janczarski.
Już jutro, 2 maja, będziemy obchodzili Dzień Flagi, jednak obecna sytuacja epidemiczna w naszym kraju uniemożliwia tradycyjne spotkanie i wspólne świętowanie. Dlatego nasze środowisko przygotowało specjalny program muzyczno-edukacyjny. Zabierzemy Państwa na wirtualny spacer po Warszawie. Odwiedzimy miejsca związane z naszymi barwami narodowymi, tj. Maszt Wolności, budynek PAST-y, Pałac Prezydencki, czy PGE Narodowy. Podróż umilą nam występy artystów, których twórczość nawiązuje do biało-czerwonego patriotyzmu. Zagrają m.in.: Jan Pietrzak, Andrzej Kołakowski, Leszek Czajkowski i Paweł Piekarczyk.

Nie przegap tego wydarzenia! Premiera 2.05 o godz. 14.00. 

Program będzie można obejrzeć na:
www.Niezalezna.pl 
www.vod.GazetaPolska.pl
www.fb.com/GazetaPolskaPL
www.fb.com/NiezaleznaPL

Patronat medialny: 
www.Niezalezna.pl
www.Panstwo.net
www.GPCodziennie.pl
vod.GazetaPolska.pl 

Organizatorzy:
Fundacja Niezależne Media
www.GazetaPolska.pl

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/237960924086461/

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze