Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obrzydliwe! Zmanipulowano wypowiedź prof. Krasnodębskiego. Nabrał się m.in. Leszek Miller

JJ 20:33 12 marca 2020
Telewizja Republika
Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, prof. Zdzisław Krasnodębski był dziś gościem Polskiego Radia, gdzie mówił m.in. o epidemii koronawirusa.

Polityk zwrócił uwagę na to, jak łatwo można cynicznie wykorzystać zagrożenie koronawirusem, nie traktując poważnie śmierci seniorów, czyli jednej z grup, dla których nowy wirus jest najbardziej niebezpieczny. 

– Ktoś cynicznie mógłby powiedzieć: no cóż, ten wirus jest głównie niebezpieczny dla osób powyżej lat 60, więc gdyby rzeczywiście nastąpił ten bardzo czarny scenariusz, no to cóż, nasze społeczeństwa się trochę odmłodzą, prawda?- wskazał europoseł. Jeden z internautów wyciął fragment wypowiedzi z pominięciem słów "ktoś cynicznie mógłby powiedzieć". W sieci zaczęła krążyć wyrwana z kontekstu wypowiedź europosła PiS, sugerująca, że prof. Krasnodębski, który sam jest osobą po 60. roku życia, liczy na to, że dzięki koronawirusowi dojdzie do odmłodzenia społeczeństwa. 

Na fake newsa nabrali się nie tylko "anonimowi internauci", ale także ważni politycy, jak np. były premier Leszek Miller. Były szef SLD podał dalej tweeta ze zmanipulowaną wypowiedzią Zdzisława Krasnodębskiego. 

– Cholera, to chyba o mnie...- skomentował Miller.

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze