Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No i wszystko jasne! Korea Północna otworzyła drzwi dla rosyjskich turystów! Swój do swego idzie!

sm 14:10 25 sierpnia 2017
Korea Północna otworzyła swoje drzwi dla turystów z Rosji. Znajdująca się w Moskwie agencja podróży, która organizuje wycieczki do azjatyckiego kraju, obiecuje klientom pełne zanurzenie w kulturze i oferowanych przez państwo przyjemnościach. Biuro podróży zapewnia, że spacer po koreańskich miastach jest bezpieczniejszy, niż wieczorna przechadzka po ulicach Londynu. Zatem według firmy organizującej podróże, Korea Północna jawi się jako państwo bezpieczne, wolne od terrorystów i niechcianych przybyszów.

Wycieczki organizowane przez rosyjską firmę NKOREAN uzyskały licencję rządu Korei Północnej. Wyjazd jest zorganizowany, a liczba osób mogących wziąć udział w wycieczce ściśle określona. Grupa nie może przekroczyć 10 osób. Jednak to nie wszystkie obostrzenia, każdy kto chce udać się do Korei musi uprzednio zostać dokładnie sprawdzony. Pjongjang chce wiedzieć kto dokładnie wjeżdża do kraju, i jakie ma zamiary. Osoby, którym uda się zakwalifikować na wyjazd nie mogą liczyć na samowolę. Przez cały czas grupie towarzyszy przewodnik, który ma za zadanie monitorować „odpowiednie zachowanie turystów i zagwarantować im bezpieczeństwo”. Zabronione jest fotografowanie obiektów strategicznych i wojskowych. Także dłuższe rozmowy z mieszkańcami Korei Północnej nie są zalecane.

Wspaniała podróż podczas której uczestnicy mają okazję odkryć wielopłaszczyznowe życie najbardziej zamkniętego kraju świata, ma wysoką cenę. Za 15 dniowy objazd klient musi zapłacić 118 090 rubli, a więc ponad 7 254 zł. Jednak nie wszystkie wycieczki są tak drogie, w ofercie biura podróży znajdują się również wycieczki skoncentrowane przede wszystkim na wypoczynku nad brzegiem morza. W tańszych ofertach trwających 5, 8 lub 11 dni znajduje się odwiedzenie najważniejszych miast Korei ze stolicą na czele, pokaz lotniczy, czy festiwal piwa.

Na stronie biura podróży, można przeczytać, że Korea Północna „to kraj o wyjątkowej historii i kulturze, pięknej przyrodzie i gościnnych ludziach. Korea Północna jest najbardziej odosobnionym krajem naszych czasów, co daje turystom możliwość poczucia się w zupełnie innym świecie. Kultura, sposób życia i system polityczny tego kraju, ukryte przed oczami opinii publicznej, były zawsze przedmiotem szczególnego zainteresowania. Z NKOREANM możesz zobaczyć wszystko na własne oczy!”.

 WIĘCEJ TUTAJ

Źródło: swiato-podglad.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze