Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nie tylko Kuźniar. Zobacz najbardziej żenujące twitty i wypowiedzi na temat koronawirusa

JJ 17:45 12 marca 2020
Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska, edytowane; CC 2.0 Wikimedia Commons/Fot. Piotr Drabik, edytowane
Wczoraj pisaliśmy o tym, że Jarosław Kuźniar uważa środki ostrożności podjęte przez poszczególne instytucje rządowe w obliczu epidemii koronawirusa za "szaleństwo". Dziennikarz Onetu pochwalił się również, że miał kontakt z osobą, która wróciła z kraju wysokiego ryzyka- kawę podawał mu barista, który był we Włoszech.

Okazuje się jednak, że Kuźniar nie jest jedyny. I o ile celebrycie można jeszcze  „od biedy” wybaczyć nieodpowiedzialne zachowanie, o tyle przerażające jest, gdy podobnie skandaliczne twitty popełniają politycy. A przecież jeszcze do niedawna prezydent, premier i ministrowie chwalili opozycję za współpracę w obliczu tak poważnego zagrożenia.

Niestety, parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej postanowili dalej jątrzyć, atakować, dezinformować i siać panikę. Nieodpowiedzialne zachowanie „Trzeciej Osoby W Państwie”, czyli marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, które zaszokowało nawet redaktor Monikę Olejnik to jedynie wierzchołek tej góry lodowej.

Część polityków opozycji insynuuje na przykład, że prezydent Andrzej Duda uprawia na koronawirusie kampanię wyborczą.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie najbardziej żenujących twittów, pochodzącej w zdecydowanej większości od parlamentarzystów partii, która tak bardzo ubolewa nad podziałami w polskim społeczeństwie. Nie przeszkadza to im w rozsiewaniu fake newsów na przykład o tym, że w szpitalu na Szaserów powstała izolatka specjalnie dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze