Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Muzułmański nożownik, który zaatakował policjantkę czuł się winy przed Bogiem za... swój homoseksualizm

AS 7:46 23 sierpnia 2018
zdjęcie ilustracyjneflickr
Policja twierdzi, że nożownik, który w poniedziałek rano zaatakował policjantkę na komisariacie, nie należał do żadnej organizacji terrorystycznej. Muzułmanin czuł się winny przed Bogiem za swój homoseksualizm i w ramach odkupienia win chciał zabić niewierną.

Dzień po tym jak pochodzący z Algierii 29-letni Abdelouahab Taib o poranku zaczął się dobijać do komisariatu w podbarcelońskiej miejscowości Cornellá de Llobregat, a następnie rzucił się na policjantkę z 20-centymetrowym nożem, policja poinformowała, że najprawdopodobniej przyczyną ataku były problemy osobiste mężczyzny. Mimo okrzyku „Allahu Akbar!” (Bóg jest wielki!), z którym Taib zaatakował, śledczy podejrzewają, że mężczyzna, mając myśli samobójcze, chciał zginąć z rąk policji.

Algierczyk rok temu wyjawił swojej 40-letniej żonie, że jest homoseksualistą i boi się odrzucenia ze strony społeczności muzułmańskiej. Dwa miesiące temu para podjęła decyzję o rozwodzie, a pogrążony w depresji muzułmanin miał się wkrótce wynieść ze wspólnego mieszkania 

 

CZYTAJ WIĘCEJ W DZISIEJSZEJ ,,GAZECIE POLSKIEJ CODZIENNIE"

Autor: Joanna Kowalkowska

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze