Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Matka zarażonej brytyjskiej minister również ma koronawirusa

AS 21:57 13 marca 2020
tradoc
Brytyjska wiceminister zdrowia Nadine Dorries, która sama ma koronawirusa, poinformowała w piątek, że zakażona jest także jej 84-letnia matka.

"Mamy już wyniki mojej 84-letniej mamy. Testy były pozytywne. Jest przedwojennym dzieckiem, ma się dobrze. Ulepiona z twardej gliny" - napisała Dorries na Twitterze.

 

Wiceminister potwierdziła w środę, że ma koronawirusa i przebywa w izolacji. 62-letnia Dorries spotkała się w zeszłym tygodniu z setkami osób, gdyż uczestnicząc w opracowywaniu przepisów dotyczących koronawirusa przebywała zarówno w ministerstwie zdrowia, jak i w parlamencie.

 

Ponadto wzięła udział w konferencji poza Westminsterem, w zeszły czwartek była na przyjęciu na Downing Street, które premier Boris Johnson wydał z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, zaś w minioną sobotę miała dyżur w swoim okręgu wyborczym Mid Bedfordshire, na który przyszło ok. 50 osób.

 

Według podanego po południu przez ministerstwo zdrowia bilansu, do piątku rano w Wielkiej Brytanii potwierdzono 796 przypadków koronawirusa, z czego 10 zakończyło się śmiercią. Później szkockie władze medyczne poinformowały o pierwszym zgonie i o 25 kolejnych zakażeniach.

 

 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze