Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kuźmiuk: w dyplomacji trzeba dawać sobie szanse na rozmowę, ale osobiście uważam, że Niemcy już ją stracili

AR 20:40 1 grudnia 2020
W programie "Wolne głosy" gośćmi Katarzyny Gójskiej byli Andrzej Pozorski oraz Zbigniew Kuźmiuk. pixabay.com
W programie "Wolne głosy" gośćmi Katarzyny Gójskiej byli Andrzej Pozorski oraz Zbigniew Kuźmiuk.

Pierwszym gościem w programie "Wolne Głosy" był Zbigniew Kuźmiuk, europoseł PIS. Temat rozmowy dotyczył zbliżającego się szczytu UE:

- W dyplomacji trzeba dawać sobie szanse na rozmowę, ale osobiście uważam, że Niemcy stracili szanse już szansę na te negocjacje.

- Jeżeli dyplomacja niemiecka pozwala sobie na tego rodzaju oszustwa i nieuczciwie zachowania, to szczerze mówiąc wszyscy zasiadający przy stole mają wątpliwości, czy te propozycje które się pojawią będą równie nieuczciwe.

 

Kolejnym gościem Katarzyny Gójskiej był Andrzej Pozorski, dyrektor Głównej Komisji Ścigania zbrodni przeciwko narodowi Polskiemu 

- Prokurator się zdecydował żeby postawić sędziemu zarzut popełnienia zbrodni komunistycznej, która też wedle oceny prokuratura wyczerpuje znamiona zbrodni przeciwko ludzkości, która w świetle prawa nie ulega przedawnieniu.

- W tym doniesieniu wskazano, że były sędzia Sądu Warszawskiego Okręgu Wojskowego Józef I. dopuścił się złamania przepisów prawa, w wyniku czego ludzie którzy byli niewinni zostali wskazani w okresie stanu wojennego.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze