Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kukiz wyjaśnia jak jest z Jackiem Wilkiem i wbija szpileczkę portalowi "Do Rzeczy"

16:12 3 listopada 2017
Flickr.com/Piotr Drabik/CC BY 2.0
W ostatnich dniach sporo mówiło się, że Jacek Wilk zostanie posłem reprezentującym związaną z Januszem Korwin-Mikke partię Wolność. Równocześnie miało to oznaczać rozwód z klubem parlamentarnym Kukiz'15. Wątpliwości rozwiewa jednak Paweł Kukiz!

--(...)Ponieważ Gowin tworzy jakąś farsę dla polujących na synekury w spółkach skarbu Państwa karierowiczów i nazywa to "partią republikańską", postanowiliśmy (wspólnie z Jackiem i pozostałymi Wolnościowcami z Klubu Kukiz'15) podjąć działania zmierzające do KONSOLIDACJI Wolnościowców. Tych prawdziwych, wiernych Idei wolnego rynku.
Wejście Jacka do partii Wolność to pierwszy krok w kierunku połączenia sił w walce z Systemem, z ustrojem zabijającym kreatywność, etos pracy, z ustrojem urzędniczo-partyjnym, żerującym na przyzwoitych i pracowitych ludziach.
Szanowni Dziennikarze - czy nie zauważyliscie, że Jacek Wilk JUŻ WCZEŚNIEJ, od samego wejscia do Sejmu (w ramach Kukiz'15) był czlonkiem KNP i że do dziś nim pozostaje (obecnie jest i w KNP i w Wolnosci)?
Czy nie zauważyliscie, że Bartosz Józwiak z Klubu Kukiz'15 jest prezesem UPR i nie przeszkadza to ani jemu ani mnie we współpracy?
A widzieliscie w klapach marynarek Andruszkiewicza i Jakubiaka znaczki Endecji? :-) Nie rozumiecie ? :-) No to tłumacze dalej:
Kukiz'15 to w zamierzeniu spoiwo reformatorskich, antysystemowych Ruchów i Organizacji. A wstąpienie Wilka do partii Wolność to kolejny krok na drodze do zjednoczenia.
Wolność ma swojego posła w Sejmie. I dobrze. I o to chodzi. Jesli zajdzie taka potrzeba to stworzymy Wolnosci w Sejmie Koło Poselskie. A wszystko po to, żeby za dwa lata Reformatorzy byli na tyle silni i zjednoczeni, by obalic wciąż trwający, partyjno-urzędniczy socjalizm – napisał na Facebooku Paweł Kukiz. 


Na koniec Paweł Kukiz wbił szpilkę portalowi DoRzeczy.pl – A na koniec "popis" (nomen omen :-) ) "rzetelnego dziennikarstwa" . W "Do Rzeczy" ukazał się kretyński i kłamliwy tytuł :" Kolejny poseł odszedł z Kukiz'15. Jacek Wilk przeszedł do "Wolności" (screen 1). Zadzwonilismy do Redakcji informując, że piszą bzdury. No to zmienili na... "Jacek Wilk odchodzi z partii Kukiza, ale zostaje w klubie" (screen 2) :-) Nie wierzę, żeby Redakcja tak rzetelnego Tygodnika o bardzo politycznym wydźwięku nie wiedziała, że Kukiz'15 NIE JEST partią ale kolejny raz nie chce mi się juz tam dzwonić... "Piszta co chceta!" :-) Nic się od tamtych nie różnita... NIC – krytycznie komentuje Paweł Kukiz, który również kolejny post poświęca dziennikarzom "Do Rzeczy". – Widzę, że chyba Redakcja "Do Rzeczy" obserwuje mój profil, bo kolejny raz zmieniono tytuł artykułu dotyczący posła Wilka :-) Tym razem wyrzucono słowo "partii" i pewnie Redakcja uważa, że juz jest OK :-). Niestety, nie jest OK.  Tytuł obecnie brzmi : "Jacek Wilk odchodzi z Kukiz'15, ale zostaje w klubie". ... To wszystko ... nielogiczne :-) Otóż Jacek Wilk NIE MÓGŁ ODEJŚĆ z Kukiz'15, bo Kukiz'15 NIE POSIADA STRUKTUR. Czyli nie mógł się do nas "zapisać", a skoro nie mógł się "zapisać" , to jak mógłby "opuścić"? :-) Jest Stowarzyszenie Na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz'15 ale do tego Stowarzyszenia Jacek nie należał.... To może ja zaproponuję, żebyście złapali kierunek: "Jacek Wilk zapisuje się do "Wolności" ale pozostaje w Klubie Kukiz'15" . Może być ? :-) – dodaje szef Kukiz'15.

 

 
 
 

 

 

Źródło: facebook.com/kukizpawel/

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze