Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kibic wtargnął na murawę i biegł do Lewandowskiego! Izrael zapowiada podanie go do sądu!

K.B. 17:54 17 listopada 2019
W końcówce meczu Izrael – Polska na murawę wbiegł kibic, który podbiegł do Roberta Lewandowskiego. Izraelczycy nie zamierzają tego tak zostawić i już zapowiedzieli, że pozwą chłopaka do sądu.

W doliczonym czasie gry drugiej połowy, nagle na boisku znalazł się jeden z kibiców, który sprintem ruszył w stronę Roberta Lewandowskiego. Po drodze jeden z interweniujących ochroniarzy staranował Tomasza Kędziorę, który mocno ucierpiał w tym starciu. Celem młodego chłopaka był Robert Lewandowski. Po spotkaniu napastnik reprezentacji Polski skomentował całe zdarzenie.

- Wiedziałem, że to kibic, który chciał wbiec na boisko, by zrobić sobie zdjęcie albo mnie po prostu dotknąć. Byłem spokojny. Od razu widać było, że biegnie w moim kierunku młody chłopak z uśmiechem na twarzy – powiedział 31-latek.

Chociaż Lewandowski nie miał za złe kibicowi, tak Izraelczycy postanowili podać chłopaka i jego rodziców do sądu. Fanowi grozi wysoka kara finansowa, która trafi na konto izraelskiej federacji.

W poniedziałek w Tel-Awiwie rozegrany zostanie mecz między Argentyną a Urugwajem. Tamtejsze media informują, że Izrael planuje wzmocnić ochronę, aby zapobiec podobnej sytuacji. Gospodarze boją się, że inni kibice zechcą wpaść na murawę, aby szukać kontaktu z Leo Messim.

Źródło: Radio Zet, Media, Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze