Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

J. Kwaśniewski: LGBT to ideologia, która każe wyróżniać grupę osób, ze względu na ich orientację seksualną

D.Z. 19:31 17 września 2020
LGBT.wikimedia
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w programie „Oddaję Państwu Głos” był dziś mec. Jerzy Kwaśniewski z instytutu na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris. Tematem rozmowy było szerzenie kłamstw na temat Polski, tak w kraju, jak i na arenie międzynarodowej oraz krytyka KO wobec polskich reform.

– Mamy do czynieni z falą ideologiczną, która każe wyróżniać jakąś grupę osób, ze względu na ich orientację seksualną. Z jakichś powodów chcą oni mieć specjalne przywileje. Ze strony UE te apele się powtarzają, bo mamy zorganizowaną polityczną grupę, która szerzy kłamstwa na temat Polski i polskich samorządów.

– Biedroń mówił, że są w Polsce restauracje, do których nie wolno wchodzi homoseksualistów; stworzono specjalne wydarzenie w parlamencie, na którym pokazywano tak zwany "atlas nienawiści". To zasługuje na publiczne potępienie, bo to staje się podstawą do zafałszowywania obraz Polski. [...] W Polsce nie ma stref wolnych os LGBT. Takie tablice przyczepiali sami aktywiści i teraz mamy tego skutki. Mamy list dwóch dyrektorów KE, które zgłosiły się do polskich samorządów i którzy w zawoalowany sposób groziły im odebraniem środków unijnych. Poza tym Unia odmawia dotacji niektórym samorządów, mówi się, że samorządy są homofoniczne. Niestety Ursula von der Leyen wchodzi w tę narrację. Podczas wczorajszego orędzia powielała te kłamstwa.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze