Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

HIT! Policjantka rozpoznała poszukiwanego, gdy ten... przygotowywał jej pizzę

M.N. 13:58 24 stycznia 2020
pixabay.com
Policjantka rozpoznała poszukiwanego kilkoma listami gończymi w pracowniku pizzerii, który szykował dla niej posiłek w jednym z lokali. Pochodzący z Zielonej Góry 28-latek ukrywał się od czterech lat.

Fotograficzna pamięć policjantki pomogła zatrzymać poszukiwanego, który jeszcze w piątek trafi do aresztu śledczego. Mężczyzna od czterech lat ukrywał się w różnych miastach w Polsce.

28-latek jest podejrzany o kradzieże z włamaniem oraz trzykrotne prowadzenie pojazdu po pijanemu. Ma do odbycia dwa lata i osiem miesięcy więzienia. Sąd Rejonowy w Zielonej Górze wydał za nim cztery listy gończe. 

W czwartek po południu policjantka wraz z rodziną poszła do pizzerii w jednym z miast niedaleko Zielonej Góry. Czekając na zamówioną pizzę, obserwowała mężczyznę za kontuarem, który przygotowywał posiłek. Jego twarz wydała się jej znajoma.

 Funkcjonariuszka dyskretnie zadzwoniła po policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób KMP w Zielonej Górze. Sprawdzenie tożsamości mężczyzny potwierdziło, że policjantka nie myliła się co do poszukiwanego.

Źródło: tvp.info, IAR, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze