Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dzięki prezydentowi i premierowi Kacperek Ryło otrzyma transport medyczny do Chicago!

AS 17:30 14 marca 2020
Facebook.com
Wydarzył się cud! Kochani, piszemy do Was z lotniska Chopina w Warszawie, za chwile wsiadamy na pokład samolotu, który zabierze nas bezpośrednio do Chicago. Kiedy gruchnęła wiadomość o zamknięciu granic USA dla osób z Europy byliśmy załamani. Szybko dostaliśmy jednak wsparcie od całej masy ludzi dobrej woli. Każdy pomagał jak umiał, czy to przez dobre słowo,trzymany kciuk czy modlitwę, wiele osób spróbowało poruszyć niebo i ziemię aby dotrzeć do najważniejszych osób w Państwie i poinformować ich o naszej sytuacji. I udało się! - dowiadujemy się od rodziców chorego Kacperka Ryło.

– Z tego miejsca pragniemy podziękować Prezydentowi Andrzej Duda, Premierowi Mateusz Morawiecki, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher U.S. Embassy Warsaw, Prezesowi LOT Rafałowi Milczarskiemu, pracownikom Kancelarii Prezydenta oraz Premiera (w szczególności zastępcy dyrektora Departamentu Koordynacji Projektów Międzynarodowych w kancelarii Premiera RP - Sebastianowi Kęciakowi), a także Konsulatowi Generalnemu Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Dzięki wspólnym działaniom tych osób możemy dzisiaj bezpiecznie wylecieć, mając pewność, że zostaniemy przyjęci na ziemi amerykańskiej. Lecimy oczywiscie z eskortą medyczną, z pominięciem standardowych procedur na lotnisku, bezpiecznie - napisali rodzice. 

– Państwo Polskie zdaje egzamin w tym trudnym dla nas wszystkich czasie i jesteśmy z tego dumni, a jednocześnie szczęśliwi - podkreślili. 

  

Źródło: FACEBOOK

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze