Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dennis paraliżuje Wielką Brytanię! Zobacz wstrząsające nagranie z lotniska [WIDEO]

M.N. 20:15 17 lutego 2020
Twitter
Do niebezpiecznej sytuacji w Wielkiej Brytanii doszło m.in. na lotnisku Heathrow w Londynie - silny wiatr spowodował problemy z lądowaniem Airbusa A380. Mocne podmuchy miotały maszyną na boki.

Jak przewidywano, huragan Dennis w weekend uderzył w Wielką Brytanię. W ciągu 48 godzin w niektórych częściach kraju spadło tyle deszczu, ile normalnie można zaobserwować w miesiąc. Stąd też  w kraju wydano rekordową liczbę ostrzeżeń przed powodzią - informuje SkyNews. 

Zalane drogi i ulice to nie jedyny problem, z którym musieli mierzyć się mieszkańcy. Ponad 230 lotów firmy EasyJet w sobotę zostało odwołanych. Z powodu silnego wiatru największy samolot pasażerski świata - Airbus A380 - miał duże trudności z wylądowaniem na londyńskim lotnisku Heathrow. 

Airbusa A380, linii lotniczych Etihad Airways, to jeden z największych samolotów pasażerskich na świecie - może pomieścić nawet 800 pasażerów. Wiatr był tak silny, że "rzucał" maszyną na boki. Na nagraniu widać, jak samolot unosi się nad pasem i próbuje wylądować. Podobne, dramatycznie wyglądające próby lądowania pojawiały się w sieci zaledwie tydzień temu, gdy nad Europą szalał sztorm Ciara.

Źródło: tokim.pl, Radio Zet

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze