Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Dramatyczny apel wokalistki!

JJ 21:57 27 marca 2020
Zrzut ekranu: Facebook/Kasia Kowalska
Znana polska wokalistka Kasia Kowalska zamieściła na Facebooku poruszający apel do fanów. W nagraniu artystka informuje, że jej córka Ola jest zakażona koronawirusem i przebywa w jednym z brytyjskich szpitali. Mimo młodego wieku, dziewczyna leży pod respiratorem.

Wokalistka prosi fanów, aby pozostali w domach. 

Córka Kasi Kowalskiej ma 23 lata, mieszka i studiuje w Anglii. Artystka poinformowała w nagraniu opublikowanym na Facebooku, że otrzymała smutne informacje z jednego z brytyjskich szpitali. 

– Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację- mówi Kowalska, prosząc fanów, aby pozostali w domach. Jak podkreśla wokalistka, sprawa jest naprawdę poważna.

– Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje"-tłumaczy.

– Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie- apeluje Kasia Kowalska.

Internauci przesyłają wyrazy wsparcia. Dołączamy się do apelu wokalistki, prosimy o pozostanie w domach, a Kasię Kowalską zapewniamy o modlitwie, zaś córce z całego serca życzymy zdrowia.

 

 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze