Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Błaszczak: ZUS nie wzrośnie, wręcz przeciwnie - spadnie w przypadku drobnych przedsiębiorców

M.N. 11:20 14 września 2019
Leszek Chemperek/COMON
ZUS nie wzrośnie, wręcz przeciwnie spadnie w przypadku drobnych przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić ZUS nie od przychodu, tylko od dochodu - zadeklarował w sobotę minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Minister obrony narodowej, pytany na antenie RMF FM, czy ZUS wzrośnie, odpowiedział: "oczywiście nie wzrośnie, wręcz przeciwnie – ZUS spadnie w przypadku drobnych przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić ZUS nie od przychodu, tylko od dochodu".

Wyjaśnił, że "to oznacza, że te opłaty, które stanowiły jednak znaczną część zobowiązań finansowych przedsiębiorców, będą po prostu niższe". Szef MON zapewnił, że "ZUS nie wzrośnie, a w przypadku drobnych przedsiębiorców spadnie, a więc to będzie znacząca ulga, znaczące wsparcie dla małych przedsiębiorców".

Pytany o książkowy program Prawa i Sprawiedliwości, odpowiedział: "przyjęliśmy taką formułę, że pokazujemy części, takie zasadnicze tego programu, na konwencjach. Całość oczywiście też będzie wydana".

 

Dopytywany, czemu program PiS nie został wydany w formie książki, szef resortu obrony zapewnił, że "oczywiście, będzie też, stosunkowo już niedługo, całościowy program. (...) W ciągu najbliższych dni".

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze