Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Będą zmiany w Kancelarii Prezydenta. Nie wszyscy mogą czuć się pewnie

JK 9:54 6 października 2020
Zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha podczas briefingu prasowego PAP/Wojciech Olkuśnik
- Pewnych zmian personalnych w Kancelarii Prezydenta można się spodziewać - powiedział we wtorek wiceszef Kancelarii Paweł Mucha. Jak zaznaczył, prezydenta Andrzej Duda na bieżąco dokonuje oceny pracy swoich ministrów.

Mucha pytany w Programie 1 Polskiego Radia, kiedy dojdzie do rekonstrukcji w Kancelarii Prezydenta podkreślił, że to organ pomocniczy, a Andrzej Duda na bieżąco dokonuje oceny pracy swoich ministrów.

"To są bezpośrednio ustalenia pana prezydenta z ministrami prezydenckimi, co do obsady tych najważniejszych stanowisk, osób, które są w kierownictwie Kancelarii" - zaznaczył. "Tak, jak wielokrotnie pan prezydent mówił, można się spodziewać pewnych zmian personalnych. Jak te zmiany będą następować, na pewno będziemy o tym informować też opinię publiczna" - oświadczył Mucha.

Dopytany, czy do zmian w Kancelarii może dojść w tym roku, Mucha odparł, że "nie chce uprzedzać komunikatu Kancelarii Prezydenta".

Także we wtorek o kwestię zmian w składzie Kancelarii Prezydenta pytany był rzecznik Andrzej Dudy - Błażej Spychalski. Wyraził przekonanie, że powinno do nich dojść do końca października.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze