Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bartosz Kapustka wraca w biało-zielonych barwach

ASy 21:00 13 sierpnia 2020
Nowy nabytek Legii Warszawalegia.com/Fot. Mateusz Kostrzewa
14-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej i były piłkarz Leicester City wraca do ojczyzny by przez następne dwa lata grać w klubie Legii Warszawy.

- Nigdy nie byłem tak głodny piłki jak teraz. Jeśli zdrowie dopisze, wszystko będzie w porządku. Transfer był przeprowadzony bardzo skrupulatnie. Organizacyjnie Legia jest na poziomie topowych klubów i ma duże ambicje, podobnie jak ja. Jestem przekonany, że Legia to dla mnie dobre miejsce do gry - powiedział 23-latek.

Kapustka zadebiutował najpierw w Ekstraklasie w Cracovii, potem w kadrze podczas UEFA Euro 2016. Po udanym debiucie piłkarz trafił do Leicesteru.  

- Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza polski zawodnik z międzynarodowym doświadczeniem. Bartek Kapustka to piłkarz, którego byliśmy zdeterminowani pozyskać już od jakiegoś czasu. Teraz wszystkie okoliczności pozwoliły nam w końcu sfinalizować ten bardzo ruch. Bartek trafia do miejsca, w którym będzie miał idealne warunki, by udowodnić swoją piłkarską wartość - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Kontrakt Kapustki obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Piłkarz będzie występował w numerze 67.

 

Źródło: legia.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze