Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Amerykańskie media konserwatywne na temat sytuacji politycznej w USA

D.Z. 18:24 4 września 2020
Donald Trump.wikimedia
Zbliżające się wybory prezydenckie, zamieszki oraz medialne fake newsy to ostatnio najgłośniejsze tematy dotyczące sytuacji w USA. Media konserwatywne nie pozostawiają bez odpowiedzi nagonkę na Donalda Trumpa.

— Po tym, jak mainstreamowe media stały się "pomocnikami" Bidena w walce przeciwko Trumpowi, zespół Biden został skrytykowany przez reprezentantów centrum i prawicy. [...] Media zaakceptowały słowa Bidena, że ​​zamieszki i niepokoje nie są problemem. W efekcie Demokraci strzelili sobie w kolano, nie poruszając tego tematu na swoim zjeździe. To było szaleństwo, ponieważ 5 milionów Amerykanów zostało właścicielami broni po raz pierwszy w pierwszej połowie 2020 roku. [...] Kiedy wyniki sondaży wskazywały, że społeczne niepokoje mają znaczenie w walce o wyborców, media zaczęły głosić, że Joe Biden zawsze był zaniepokojony zamieszkami, a ich wichrzycielami byli w większości wyborcy Trumpa — pisze "National Rewiev". 

— W zeszłym tygodniu wydarzyło się coś ważnego: sondaże pokazały, że Amerykanie buntują się przeciwko zamieszkom i niszczeniu ich miast. Od ostatniego tygodnia Demokraci zaczęłi włączać temat zamieszek do swojej kampanii. Zaczęli pogrążać Republikanów, jednak po trzech miesiącach aktywnego wspierania mafii ta narracja się nie utrzyma — pisze "American Thinker".

Źródło: amerikanthinker.com, nationalrewiev.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze