Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

136 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, łącznie 5341, zmarło kolejne 6 osób!

M.N. 10:26 9 kwietnia 2020
Telewizja Republika
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 136 kolejnych przypadkach zakażeń w Polsce. O 6 osób wzrosła także liczba zgonów spowodowanych epidemią koronawirusa. W sumie liczba zakażonych wynosi 5341. Zmarły dotychczas 164 osoby. Wcześniej Szumowski mówił, że gdyby nie obowiązujące obostrzenia o przemieszczaniu w kraju mielibyśmy nawet 25 tys. zakażeń.
Potwierdzone przypadki dotyczą: 23 osób z woj. śląskiego, 22 osób z woj. małopolskiego, 21 osób z woj. dolnośląskiego, 18 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. podlaskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 7 osób z woj. podkarpackiego, 7 osób z woj. opolskiego, 5 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z warmińsko-mazurskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. lubuskiego.
 
Resort zdrowia poinformował także o śmierci 6 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 47-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 90-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 35-letnia kobieta ze szpitala w Bytomiu, 62-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie, 81-letni i 77-letni mężczyźni z Drzewicy, którzy nie byli hospitalizowani. Wszyscy mieli choroby współistniejące.

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze