Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zwiercan: Jesteśmy całym sercem z premierem Morawieckim!

M.N. 8:02 11 grudnia 2017
Telewizja Republika
Gościem Telewizji Republika była Małgorzata Zwiercan (Wolni i Solidarni). Tematem rozmowy była rekonstrukcja rządu, a przede wszystkim nowy premier – Mateusz Morawiecki. – To jest osoba z niesamowitym wykształceniem. Nie widzę żadnej obawy o to, że sobie nie poradzi – powiedziała.

– To jest dobra zmiana. To jest zmiana, na którą czekali Polacy – a raczej jej kontynuacja. Premier Beata Szydło była świetnym premierem i Polacy ją pokochali. Teraz premier Morawiecki ma inne założenia do zrealizowania. Uważam, że jeżeli pani premier była bardzo dobrym premierem to postawiła wysoką poprzeczkę jej następcy. Uważam, że każdy następny musi być lepszy od poprzedniego. Teraz czas na rozwój gospodarki, rozwój małych przedsiębiorstw. Ta współpraca pomoże budować bogatą, wolną Polskę – mówiła Zwiercan.

– Pan Mateusz Morawiecki świetnie sobie radził ogarniając dwa ministerstwa. To jest osoba z niesamowitym wykształceniem. Nie widzę żadnej obawy o to, że sobie nie poradzi. Polska jest ważna, ważni jesteśmy też poza granicami państwa. Znając pana premiera i jego dokonania myślę, że sobie świetnie poradzi. To ma być gospodarka, która będzie na kolejne lata, a nie sezonowa – zaznaczyła.

Expose

– Wierzę, że pan premier nie będzie przeciągał swojego expose. Myślę, że ono będzie krótkie, ale merytoryczne. Z pewnością poruszy kwestie zdrowia, łączenia Polaków – tych którzy byli zwolennikami PiS, ale również totalnej opozycji. My jesteśmy całym sercem z premierem Mateuszem Morawieckim. Jesteśmy opozycją merytoryczną. Chcemy, aby nasze koło było silne. Nasz lider jest dla nas osobą bardzo cenną i jesteśmy bardzo lojalni względem Kornela Morawieckiego – podkreśliła Zwiercan.

– Może takie marzenia Kornela były, aby jego syn został premierem. To wszystko wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i z pewnością on jako ojciec Mateusza chce, aby dał się poznać z jak najlepszych stron – dodała. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (K. GÓJSKA) - BARTOSZ CICHOCKI (WICESZEF MSZ), PIOTR LISIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze