Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wybuch gazu w Toruniu. Są ranni

M.N. 18:49 13 lutego 2018
Telewizja Republika
Do wybuchu gazu doszło w budynku wielorodzinnym przy ul. Kujawskiej na Podgórzu, w pobliżu dworca PKP Toruń Główny. Około godz. 15 we wtorek eksplodowała w mieszkaniu butla z gazem.

- Do wybuchu gazu propan-butan doszło na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego - powiedział serwisowi ototorun.pl Andrzej Seroczyński, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu.

Oparzeń pierwszego stopnia doznali kobieta i mężczyzna, którzy przebywali w pobliżu wymienianej butli gazowej. - Na szczęście eksplozja spowodowała jedynie uszkodzenie okna w mieszkaniu, które jednocześnie zadziałało jako amortyzator wybuchu. Rozrzut części wokół budynku był dość znaczny. Elementy okna znajdowały się nawet 15 metrów od obiektu - wyjaśniał Seroczyński.

Według wstępnych ustaleń strażaków, do wybuchu doszło w wyniku nieszczelności butli z gazem. Jak podaje radio Eska, w mieszkaniu wypadły szyby, a zniszczeniu uległa jedna ze ścian. Nadzór budowlany sprawdza, czy konstrukcja budynku jest zagrożona.

 

Źródło: polsatnews.plWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc.107/1 - Elżbieta Rybarska: Zostali zabici, spaleni,a następnie zmieleni młynkiem, którym mieli się paszę dla świń

Wczytuję komentarze...
Najnowsze