Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

W czwartek odbył się pogrzeb Davide Astoriego - obrońcy Fiorentiny. Kapitan włoskiego zespołu zmarł w niedzielę w wieku 31 lat. Przyczyna śmierci było za ...>
W tegorocznym mityngu lekkoatletycznym Paavo Nurmi Games 5 czerwca w Turku główną nagrodą będzie wyspa. Zwycięzca konkursu rzutu oszczepem otrzyma ją, j ...>
– Jestem niezwykle dumny z osiągnięć polskiej reprezentacji w halowych mistrzostwach świata w lekkiej atletyce - powiedział premier Mateusz Mora ...>
Szymon Marciniak poprowadzi mecz 1/8 Ligi Mistrzów. Polski sędzia będzie arbitrem rewanżowego spotkania pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Juventusem Tury ...>
Polacy zdobyli złoty medal w sztafecie 4x400 podczas Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham. Ponadto biało-czerwoni ustanowili nowy rekord świata! ...>
Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów wywalczyła srebrny medal halowych mistrzostw świata w Birmingham! W swoim finałowym biegu Polki w składzie Justyna Świę ...>
Marcin Lewandowski został halowym wicemistrzem świata w biegu na 1500 metrów. Zawodnik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL ukończył bieg z czasem 3.58,39. Zwycięzcą został ...>
Kamil Stoch zwycięzcą konkursu Pucharu Świata w Lahti. W obu seriach znokautował swoich rywali skacząc 132 m oraz 134 m. Jego przewaga nad drugim Eise ...>
Kamil Stoch zdecydowanie prowadzi po pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti. Lider cyklu uzyskał 132 m. >
Zmarł Davide Astori, kapitan włoskiej Fiorentiny. Miał 31-lat. >
Wczorajszy mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Górnikiem Zabrze został przerwany przez burdy wywołane przez kibiców. >
Polski biegacz Adam Kszczot zdobył złoty medal w biegach na 800 metrów. Trwają lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Świata w Birmingham. >
Polacy wywalczyli drugie miejsce podczas konkursu drużynowego puchar świata w Lahti. To czwarte podium biało-czerwonych w tym sezonie. Zwycięska okazała się ...>
Po niezbyt długim odpoczynku po emocjach związanych z igrzyskami olimpijskimi wraca Puchar Świata. Marzec to ostatni, a zarazem najbardziej wymagający mie ...>
Kamil Stoch uzyskał 134,5 m i zajął pierwsze miejsce w kwalifikacjach przed niedzielnym konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Laht ...>
Potwierdziły się doniesienia "Auto Motor und Sport", który rano podawał, że w przyszłotygodniowych testach weźmie udział Robert Kubica. Informację o tym pr ...>
Podczas środowego treningu Bayernu Monachium doszło do spięcia między Robertem Lewandowskim i niemieckim obrońcą Matsem Hummelsem. Niemiec miał preten ...>
Jak informuje portal onet.pl Robert Kubica, po pierwszych zimowych testach Formuły 1 tegorocznym bolidem Williamsa, zdecydował się w dość ostrych słow ...>
Robert Kubica wziął udział w testach Formuły 1 pod Barceloną. Polski kierowca jest aktualnie trzecim kierowcą Williamsa – udało mu się jednak osiągną ...>
– Ogólnie ocena jest pozytywna. Zaplanowane nadzieje na medal były w skokach narciarskich i to się udało. Gdyby nie wyjątkowy pech w konkursie na o ...>