Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Marcin Gortat po raz siódmy w swojej karierze zorganizował "Polską Noc" w NBA. Tradycyjnie nie zabrakło gości specjalnych, którzy będą przybliżać naszą kul ...>
Polscy skoczkowie mieli dziś walczyć o kolejne punkty Pucharu Świata. Zawody, które miały odbyć się na „mamuciej” skoczni w Bad Mitterndorw w Austrii ...>
- To jeden z naszych najgorszych rezultatów, jako zespołu. Zawodnicy nie prezentowali dziś tego, czego po nich oczekiwałem. Poziom na treningach nie był ...>
W sobotę, w trakcie zawodów lekkoatletycznych rozgrywanych na hali sportowej przy stadionie Strahov miał miejsce tragiczny wypadek. Portal aktualne.cz po ...>
Przedstawiciele Korei Południowej poinformowali, że ich sąsiedzi z północy wyślą swoją delegację sportowców na Zimowe Igrzyska Olimpijskie które rozpoczną ...>
Kamil Stoch wczoraj zwyciężył, jako drugi skoczek w historii, w czwartych zawodach Turnieju Czterech Skoczni. Zapraszamy na reportaż Bartłomieja Janickiego, któr ...>
– On się w ciągu roku sakramencko rozwinął – ocenił były zawodnik, a obecnie dyrektor PZN. Stoch jest dopiero drugim zawodnikiem w historii, któremu ...>
Kamil Stoch został wybrany sportowcem roku 2017 podczas Gali Mistrzów Sportu 2018. Drugie miejsce zdobył Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium i ...>
– Nawet nie marzyłem o takim momencie, a czasami byłem bardzo zdenerwowany – przyznał skoczek. Kamil Stoch został drugim zawodnikiem w historii, który ...>
– Dziś wszyscy tworzymy orszak jednego króla. Kamila!!! Dawid brawo za walkę do końca! Duma i podziw! Brawo trenerzy, brawo sztab! Nic tak nie cie ...>
Kamil Stoch wygrał czwarty, ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni. W pierwszej serii poleciał 132,5 metra, a w drugiej 137. Tym samym został drugim, ob ...>
Kamil Stoch był najlepszy w serii próbnej przed konkursem Pucharu Świata w Bischofchofen. Za nim uplasował się Robert Johansson i Stefan Kraft. >
- Byłbym szczęśliwy i zadowolony, gdyby Kamil powiększył jeszcze przewagę i osiągnął to, co Sven Hannawald w 2002 roku. Życzę tego Kamilowi z całego s ...>
"Bild" poinformował, że skoczek postanowił wycofać się z Turnieju Czterech Skoczni. Richard Freitag nie wystartuje w sobotnim konkursie w Bischofshofen. ...>
Prezydent Andrzej Duda pogratulował zwycięstwa Kamilowi Stochowi, który w Innsbrucku wygrał trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni. „Kamil Stoch Super ...>
Kamil Stoch wygrał trzeci konkurs 66 Turnieju Czterech Skoczni! Polski skoczek oddał najlepsze skoki w pierwszej i drugiej serii (130 m. i 128,5 m.). D ...>
– Kamil Stoch jest w stanie powtórzyć wyczyn Svena Hannawalda i wygrać na czterech obiektach Turnieju Czterech Skoczni. „On jest w tej chwili w ta ...>
Dzisiejsze (drugie już) zwycięstwo Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni dała wiele radości nie tylko zwykłym obywatelom, ale także najważniejszym osobom ...>
24 zwycięstwo Kamila Stocha w Pucharze Świata! Po wspaniałym konkursie Kamil Stoch wygrał drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. ...>