Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Robert Gumny lada moment ma zostać nowym zawodnikiem Borussii Moenchengladbach. Lech Poznań na sprzedaży swojego obrońcy może zarobić nawet 8 mln euro ...>
Polska wygrała w sobotę drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. W zespole wystąpili Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Ka ...>
Kamil Stoch wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Nasz zawodnik świetnie spisywał się także na tr ...>
Komplet Polaków przebrnął przez kwalifikacje do niedzielnego, indywidualnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem. >
Dariusz Banaszek zrezygnował z funkcji prezesa Polskiego Związku Kolarskiego. "Decyzja moja podyktowana jest dobrem dla mnie najwyższym, cenniejszym ni ...>
Już w najbliższy weekend najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie po raz drugi tej zimy przyjadą do Polski, aby rywalizować w zawodach Pucharu Świata. W dni ...>
– Było ciekawie, bo balansowaliśmy na granicy medalu. Sensacją w tym konkursie byli Słoweńcy, ale już po serii próbnej mówiłem, że będą groźni. Faj ...>
Polscy skoczkowie narciarscy zdobyli brązowy medal mistrzostw świata w lotach w Oberstdorfie.>
Kamil Stoch zajął drugie miejsce w mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. Zwyciężył Norweg Daniel-Andre Tande, a trzecie miejsce zajął ...>
Prezydent RP Andrzej Duda pogratulował na Twitterze Kamilowi Stochowi drugiego miejsca w mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. Przypomniał, że ...>
Kamil Stoch drugi w mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. Wygrał Norweg Daniel-Andre Tande.>
Sven Hannawald, niegdyś najpoważniejszy rywal Adama Małysza, jest pod ogromnym wrażeniem, że Kamil Stoch był w stanie zregenerować się po Turnieju Czterec ...>
Kamil Stoch zajmuje trzecie miejsce na półmetku mistrzostw świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. Prowadzi Norweg Daniel Andre Tande. Mistrza św ...>
19 stycznia 2018 roku Narodowy Bank Polski oficjalnie wprowadza do obiegu unikatowe monety "Polska Reprezentacja Olimpijska PyeongChang 2018". Chodzi o ...>
19 stycznia 2018 r. Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu dwie monety: złotą i srebrną – Polska Reprezentacja Olimpijska PyeongChang 2018 >
Pojawiło się oficjalne oświadczenie Polskiego Związku Narciarskiego ws. ostatnich zarzutów Jana Ziobry pod adresem trenerów kadry reprezentacji. PZN u ...>
Williams ogłosił swój skład na sezon 2018. Potwierdziły się spekulacje mediów – duet wyścigowy stworzą Lance Stroll i Siergiej Sirotkin. Robert Kubica będ ...>
Argentyński piłkarz we wczorajszym, wygranym meczu z Realem Sociedad zdobył swoją 366. bramkę w La Liga. Gerd Müller miał 365 trafień. Zestawienie dotyczy ...>
Jak informuje hiszpański dziennik "AS", Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu Madryt i wrócić do Manchesteru United. - Portugalczyk czuje się oszukany przez ...>
Polska zremisowała z Portugalia w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Oznacza to, że nie pojedziemy na turniej finałowy, który w ...>