Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Soros tym razem zaatakował osobiście- frontalny atak na Węgry

PR 11:58 21 listopada 2017
fot: twitter
Gergely Gulyas– szef rządzącej na Węgrzech partii Fidesz oświadczył, że amerykański finansista, przypuścił frontalny atak na Węgry.

Dało się zauważyć, że Soros atakował rząd Węgier za pośrednictwem różnych organizacji, Parlamentu Europejskiego oraz brukselskich sojuszników i fundacji, a teraz zaczął to robić osobiście- powiedział podczas konferencji prasowej Gergely Gulyas.

W poniedziałek, w „Financial Times” ukazał się wywiad którego udzielił Soros. Oznajmił w nim, iż węgierski rząd, umyślnie przekłamuje jego poglądy.

Na początku września, rozpoczęły się konsultacje narodowe odnośnie poczynań amerykańskiego finansisty. Węgrzy otrzymali kwestionariusze które miały wskazać, co sądzą o tej sytuacji mieszkańcy. Władze sądzą, że Soros nakłania Brukselę do tego by wymusić przyjmowanie migrantów oraz do otwarcia granic. Podają również, że UE (za wpływem Sorosa) miała by wymusić wypłacenie każdemu migrantowi pomocy finansowej.

Natomiast Soros, zarzucił władzom Węgier kłamstwa i wypaczenia. Powiedział, że to działanie mające na celu zafałszowanie wroga zewnętrznego oraz odwrócenie uwagi wyborców od wewnętrznych problemów w kraju.

Źródło: nczas.com, twitter

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze