Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski po meczu z Danią: wszystko zawiodło

J.P 16:10 2 września 2017
facebook.com/LaczyNasPilka
– W tym meczu zabrakło wszystkiego. Nie jesteśmy drużyną, która bez zaangażowania, walki oraz idealnego podejścia do meczu może wyjść na boisko i sobie "pykać". Dzisiaj nie graliśmy swojej piłki, ale to, co chcieli Duńczycy – powiedział Robert Lewandowski po porażce z Danią 0:4 w meczu eliminacji mistrzostwa świata.

– Niepotrzebnie walczyliśmy z nimi przy tych długich piłkach, przy ich wzroście. Powinniśmy więcej grać piłką, a my stosowaliśmy długie podania. To było dla Duńczyków idealne. Daliśmy się złapać na ich taktykę. Jeśli byłem podwajany, to mogliśmy to wykorzystać. Wszystko szwankowało. To już historia, teraz trzeba wygrać z Kazachstanem – podsumował nasz kapitan.

Na to, że Dania była "pod każdym względem" lepsza i wygrała zasłużenie zwrócił uwagę również Zbigniew Boniek. Prezes PZPN zaznaczył jednak, że to Polacy jest na pierwszym miejscu w grupie i "prawdopodobnie pojadą do Rosji, jeżeli w następnych dwóch spotkaniach będą potrafili zagrać spokojnie i wygrać".

– Na pewno trzeba wyciągnąć wnioski. Byliśmy słabi indywidualnie, taktycznie, fizycznie, mentalnie. Czasami są takie mecze, które nie wychodzą. Duńczycy byli dobrzy – powiedział Boniek.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc.86/2) - BARBARA PIWNIK - REFORMA WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI POTRZEBNA OD ZARAZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze