Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gwiazdy Hollywood odcinają się od Disneya! Poprawność polityczna w łopatologicznym wydaniu

am 19:36 19 października 2018
Słynna aktorka Keira Knightley poinformowała, że zakazała córce oglądać filmów Disneya. Podobny bojkot ogłosiła w mediach Kristen Bell.

Na początku tego tygodnia Keira Knightley ogłosiła, że zakazała córce oglądania dwóch filmów Disneya, ponieważ nie przedstawiają księżniczek w feministycznym świetle.

W "The Ellen DeGeneres Show" 33-letnia aktorka potwierdziła, że jej córka ma zakaz oglądania Kopciuszka i Małej Syrenki.

- Bohaterka czeka aż bogaty mężczyzna ją uratuje. Nie! Uratuj się sama. Odrobinę mnie to denerwuję, bo lubię film Mała Syrenka - powiedziała Knightley.

- Chodzi o piosenki, które są wspaniałe, ale nie oddawajcie swojego głosu dla mężczyzny. Kocham Małą Syrenkę, dlatego jest to trudne, ale trzymam się tego - dodała aktorka.

Głos w sprawie zabrała również Kristen Bell. Jej zdaniem Królewna Śnieżka daje zły przykład jej córkom - 5-letniej Lincoln i 3-letniej Delcie. 

- Za każdym razem, gdy kończymy Królewnę Śnieżkę, pytam swoje córki, czy nie uważają, że to dziwne, że królewna nie zapytała wiedźmy, dlaczego musi zjeść jabłko? Lub skąd wzięła jabłko? - powiedziała aktorka.

- Mówię im, że nigdy nie wzięłaby jedzenia od nieznajomej osoby. Moje córki odpowiadają podobnie - dodała.

Inne zarzuty dotyczą zachowania księcia, który całuje Śnieżkę bez jej zgody. - Nie można całować osoby, która śpi - przekazała.

 Źródło: rp.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze