Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Grzegorz Długi (Kukiz'15): kiedy ludzie z krwi i kości ze sobą pracują, przy naszym ustroju musi dojść do sporu

PR 8:38 21 listopada 2017
Telewizja Republika
Aleksander Wierzejski, w poranku Telewizji Republika połączył się z posłem Kukiz’15, Grzegorzem Długim. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim sporu na linii Prezydent Andrzej Duda- minister Antoni Macierewicz.

CZY NA LINII DUDA- MACIEREWICZ JEST SPÓR?

To niewątpliwy spór, który się pogłębia- stwierdził poseł. Ten spór jest wpisany w naszą konstytucję. Kiedy ludzie z krwi i kości ze sobą pracują, przy naszym ustroju musi dojść do sporu. Nie wiemy kiedy on się zaczął. Ale pamiętamy, że praktycznie od początku polityki epistolarnej, już wtedy on był. W tej chwili przejawem sporu jest często medialna dyskusja odnoście osób w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Uważamy, że niezależnie od tego, że trzeba spór zakończyć, trzeba stworzyć taki układ ,który w przyszłości nie dopuści do tego- stwierdził Grzegorz Długi.

 

CZY TEN SPÓR MA MERYTORYCZNE WARTOŚCI?

Ambicji nie można pomijać- politycy z reguły je mają. To jest chyba nawet zdrowe- ambicja jest motorem działań. Są różne poglądy co do dowództwa czy osób. To może być merytoryczny spór. Nie tylko i wyłącznie związany z osobowościami, jego tłem jest oddzielna koncepcje zrealizowania dowództwa. Nie możemy zwalać tego na osobowości polityków. Osoba prezesa Kaczyńskiego- mający największy autorytet w kraju, może jego decyzja będzie rozstrzygała ten spór. To nie jest tak, że musi być tu wymierzona sprawiedliwość. Chodzi o sprawne funkcjonowanie państwa- stwierdził Grzegorz Długi, poseł Kukiz’15.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze