Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Emerytka masowo kradła zabawki ze sklepów. W jej domu znaleziono ich.. około tysiąca!

AS 17:50 4 listopada 2018
flickr
72-letnia kobieta, która okradała sklepy z zabawkami została aresztowana w Paryżu przez policje. Kobieta swoje ''łupy'' sprzedawała przez internet. Informacje przekazało BBC na stronie internetowej. Kobieta tłumaczyła się, że zabawki kradła z nudów. Na początku przyszłego roku stanie przed sądem.

Do zatrzymania kobiety doszło już w poniedziałek, policja nie przekazała jednak tych informacji,

Francuskie media poinformowały, że 72-latka, która na początku przyszłego roku stanie przed sądem oskarżona jest o kradzież ponad tysiąca przedmiotów Większość z nich to zabawki.

Kobieta zrabowane przedmioty wystawiała na aukcje internetowe. Kierownik jednego ze sklepów rozpoznał 18 skradzionych przedmiotów ze swojej placówki i zgłosił sprawę na policję. 

W mieszkaniu kobieta została przeprowadzona rewizja, wtedy funkcjonariusze znaleźli około tysiąca zabawek, większość z nich nadal w oryginalnym opakowaniu oraz 40 tysięcy euro w gotówce. 

Kobieta przyznała się do winy. Zeznała, że kradzieży dokonywała z nudów. Okradała sklepy w całym Paryżu. Podczas dochodzenia policjanci ustalili, że emerytka przedmioty wyniosła z ponad 600 placówek handlowych.

Źródło: BBC, tntv.pf

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze