Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Cytaty z Adamowicza. Bareja pełną parą

J.P 14:55 12 września 2017
Fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zeznaje właśnie przed komisją śledczą ds. Amber Gold. Przedstawiamy jego najlepsze cytaty.

– Ciągnąc samolot po płycie gdańskiego lotniska, nie reklamowaliśmy linii OLT Express – mówił Adamowicz. Przewodnicząca komisji Małgorzata Wasserman miała jednak na ten temat zupełnie inne zdanie.

– Nie miałem żadnych kontaktów z Marcinem P. i nie zabiegałem o nie. Nie lokowałem też żadnych środków w produkty oferowane przez Amber Gold – mówił Adamowicz. Są to dosyć sprzeczne słowa z tym co usłyszeliśmy podczas wcześniejszych przesłuchań komisji. Marcin P. twórca piramidy finansowej dopytywany, którzy politycy szukali z nim kontaktu, odparł: – Na pewno prezydent miasta Gdańska poprzez port lotniczy w Gdańsku.

– Nikt w Polsce nie miał jakiejkolwiek wiedzy na temat działalności i struktury finansowania firmy Amber Gold – mówił Adamowicz. Jest to sprzeczne zeznanie do tego wypowiedzianego przed komisją przez byłego premiera Marka Belkę, który podczas przesłuchania użył kultowego już określenia „wszyscy wszystko wiedzieli”.

– Znam pana Michała Tuska w sposób nieznaczny. Nie zaprosił mnie na ślub – żartował sobie Adamowicz.

– O Amber Gold dowiedziałem się z reklamy w 2011 r., może w 2010 r. – kontynuował prezydent Gdańska.

– Nie mam telefonu do ABW i CBA. Nikt mnie nie ostrzegł – informował Adamowicz.

– Nie pamiętam, czy zaproszenie na mecz dla Marcina P. było imienne. Ja nie jestem sekretarką, nie kleję kopert – dodał Adamowicz.

 

Źródło: Telewizja Republika, tvp.info

Wczytuję ocenę...


A DLACZEGO? ANTONI MACIEREWICZ ODPOWIADA DZIECIOM. ZOBACZ KONIECZNIE!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze